Szkoła językowa w chmurze? Event Manager365 to najlepszy wybór.

Prowadząc szkołę językową warto zastanowić się nad oprogramowaniem, które usprawni Ci pracę. Event Manager365 to system, dzięki któremu zaoszczędzisz czas. Poświęć chwilę na przeczytanie dzisiejszego artykułu, a dowiesz się na co zwrócić uwagę decydując się na wdrożenie programu do obsługi swojej szkoły. Na rynku jest stosunkowo dużo tego typu aplikacji, dlatego też warto zastanowić się, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom. Poniżej przedstawię Ci kilka kluczowych funkcjonalności dzięki którym w łatwy i szybki sposób zapanujesz nad swoją placówką.

Ewidencja kursantów i grup

W jednym systemie masz dostęp do niezbędnych informacji dotyczących Twoich uczniów. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce bez problemu odnajdziesz dane, które Ci interesują np. dotyczące kursów do jakich dana osoba jest przypisana, umów z uwzględnieniem kto jest płatnikiem, czy też list obecności oraz ocen. Poprzez pełne wprowadzenie danych kursantów obejmujące m.in. datę urodzenia w szybki sposób wygenerujesz certyfikaty ukończenia kursu – oczywiście zgodne z Twoim szablonem.

Generowanie harmonogramu w Event Manager365

Korzystając z programu EventManager365 w szybki sposób zaplanujesz zajęcia na cały rok szkolny. Dosłownie za pomocą kilku kliknięć wygenerujesz plan lekcji z automatycznym przypisaniem zarówno lektorów jak i uczestników zajęć. Masz możliwość tworzenia różnego rodzaju zajęć – zarówno otwartych, czyli skierowanych do wielu uczestników jak i zamkniętych – dedykowanych jednej osobie lub firmie. Korzystanie z tej funkcji umożliwi wygodne zarządzanie kalendarzem zajęć i dziennikiem dla twojego zespołu lektorów. 

Strefa Klienta w Event Manager365

W obecnych czasach ważne jest także to, aby każdy słuchacz miał dostęp do swojego konta. Miejsca, w którym będzie miał udostępnione materiały dydaktyczne, dostęp zarówno do historii zajęć jak i zaplanowanych lekcji, quizy i zaliczenia. Dzięki temu również Ty zaoszczędzisz czas chociażby eliminując telefony od słuchaczy z pytaniem, kiedy odbędzie się kolejna lekcja 😊

Szkoła online 

Na rynku dostępne są dziesiątki o ile nie setki programów umożliwiających prowadzenie lekcji online. Decydując się na rozwiązanie warto wybrać takie, które będzie zintegrowane z programem, na którym pracujesz na co dzień. Dzięki temu nie będziesz musiał przed każdymi zajęciami zakładać nowego konta czy wysyłać wszystkim uczestnikom linków. Korzystając z możliwości prowadzenia zajęć online w programie EventManager365 każdy słuchacz w prosty sposób będzie mógł dołączyć do lekcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak prowadzić spotkania online – koniecznie zerknij TU

To chyba najistotniejsze funkcje jakie powinien dostarczać Ci system ułatwiający prowadzenie szkoły językowej. Decydując się program Event Manager365 – masz te wszystkie opcje w jednym systemie! Co więcej jest on dostępny online więc w każdym miejscu możesz mieć kontrolę nad tym co dzieje się w szkole.