Korzyści

Jedno miejsce, wiele narzędzi

Zarządzenie firmą jeszcze nigdy nie było tak proste. W myśl zasady: “jedno konto – wiele możliwości” grupa naszych programistów stworzyła innowacyjny system. Jako właściciel firmy masz możliwość delegowania zadań innym pracownikom, trzymania pod kontrolą zgłoszeń serwisowych, wystawiania faktur czy generowania umów zarówno z Klientami, jak i pracownikami. Komunikacja zespołowa zawsze odgrywa istotną rolę w pracy. W narzędziu, które proponujemy – ułatwi to komunikator firmowy. Archiwum rozmów zostaje tylko i wyłącznie w firmie. Natomiast statystyki, które znajdziesz w każdym module pozwolą Ci w prosty sposób monitorować swój biznes.

Przy pomocy JEDNEGO logowania masz dostęp do wszystkich narzędzi – dzięki temu już nie musisz pamiętać kilku haseł! 🙂

Proste w obsłudze

Proste jest piękne, nawet jeśli w środku jest bardzo zaawansowane. Nasze programy są bardzo intuicyjne, w prosty sposób odnajdziesz się w każdym z nich. W ramach współpracy proponujemy wdrożenie oraz szkolenia. Co istotne w przypadku, gdybyś miał pytania bądź sugestie – pamiętaj zawsze możesz się z nami skontaktować. Jesteśmy dostępni 5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00!

Wymiana informacji między modułami

Wszystkie proponowane przez nas programy są ze sobą powiązane na przykład poprzez wspólną bazą klientów. Bez problemu możesz z jednego modułu zaciągnąć dane klienta pochodzącego z innego modułu. Z każdego programu masz możliwość wystawienia faktury. Po wprowadzeniu odpowiednich danych na przykład w CRM365 – dokument automatycznie wygeneruje się w module Faktura365. Dużą zaletą jest także możliwość podłączania plików do każdego modułu, które zapisują się w Dokumenty365. Te i wiele innych funkcjonalności znajdziesz w naszych programach.

Uniwersalne dla branży

System, który stworzyliśmy jest w stanie dostosować się do praktycznie każdego rodzaju branży. Z pewnością znajdzie się moduł, który spełni Twoje oczekiwania i w znacznym stopniu ułatwi Ci pracę. Programy były przygotowywane po konsultacjach ze specjalistami z wielu gałęzi gospodarki i właśnie dzięki temu wiemy, że każdy nasz Klient znajdzie coś dla siebie.

Rozwiązanie dla biur rachunkowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom biur rachunkowych stworzyliśmy rozwiązanie, które w znaczący sposób przyspiesza comiesięczny proces wystawiania faktur sprzedażowych. Program działa niezależnie do tego w jaki sposób zdefiniowane są warunki umów z Klientami.

Więcej…

Rozwiązanie dla firm serwisowych

Decydując się na nasze rozwiązanie masz gwarancję, że nic Ci nie umknie. Poza tym, że system sam przypisze zadania do konkretnych osób to dodatkowo przypilnuje czasu dotyczącego ich realizacji zgodnie z warunkami umownymi. Korzystając z naszego rozwiązania będziesz miał większą kontrolę nad tym co dzieje się w firmie.
więcej…

Więcej…

Strefa Klienta

Narzędzie łączące w sobie wszystkie najistotniejsze funkcje, które usprawnią Waszą komunikację z Klientami.  Korzystanie z niej sprawi, że będą oni zawsze na bieżąco. Ponadto korzystanie z niej wyeliminuje w jakimś stopniu telefony z pytaniami, ponieważ Klienci będą mieli wszystkie informacje dostępne w jednym miejscu. Poznaj możliwości jakie daje Strefa Klienta w systemie Firmotron.pl.

Więcej…

Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych modułach, przejdź do zakładki “Nasze moduły”

Skip to content