Korzyści

Jedno miejsce, wiele narzędzi

Zarządzenie firmą jeszcze nigdy nie było tak proste. W myśl zasady: „jedno konto – wiele możliwości” grupa naszych programistów stworzyła innowacyjny system. Jako właściciel firmy masz możliwość delegowania zadań innym pracownikom, trzymania pod kontrolą zgłoszeń serwisowych, wystawiania faktur czy generowania umów zarówno z Klientami, jak i pracownikami. Komunikacja zespołowa zawsze odgrywa istotną rolę w pracy. W narzędziu, które proponujemy – ułatwi to komunikator firmowy. Archiwum rozmów zostaje tylko i wyłącznie w firmie. Natomiast statystyki, które znajdziesz w każdym module pozwolą Ci w prosty sposób monitorować swój biznes.

Przy pomocy JEDNEGO logowania masz dostęp do wszystkich narzędzi – dzięki temu już nie musisz pamiętać kilku haseł! 🙂

Wymiana informacji między modułami

Wszystkie proponowane przez nas programy są ze sobą powiązane na przykład poprzez wspólną bazą klientów. Bez problemu możesz z jednego modułu zaciągnąć dane klienta pochodzącego z innego modułu. Z każdego programu masz możliwość wystawienia faktury. Po wprowadzeniu odpowiednich danych na przykład w CRM365 – dokument automatycznie wygeneruje się w module Faktura365. Dużą zaletą jest także możliwość podłączania plików do każdego modułu, które zapisują się w Dokumenty365. Te i wiele innych funkcjonalności znajdziesz w naszych programach.

Uniwersalne dla branży

System, który stworzyliśmy jest w stanie dostosować się do praktycznie każdego rodzaju branży. Z pewnością znajdzie się moduł, który spełni Twoje oczekiwania i w znacznym stopniu ułatwi Ci pracę. Programy były przygotowywane po konsultacjach ze specjalistami z wielu gałęzi gospodarki i właśnie dzięki temu wiemy, że każdy nasz Klient znajdzie coś dla siebie.

Proste w obsłudze

Proste jest piękne, nawet jeśli w środku jest bardzo zaawansowane. Nasze programy są bardzo intuicyjne, w prosty sposób odnajdziesz się w każdym z nich. W ramach współpracy proponujemy wdrożenie oraz szkolenia. Co istotne w przypadku, gdybyś miał pytania bądź sugestie – pamiętaj zawsze możesz się z nami skontaktować. Jesteśmy dostępni 5 dni w tygodniu od 8:00 do 16:00!

Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych modułach, przejdź do zakładki „Nasze moduły”

Skip to content