Dokumenty365

Wszystkie dokumenty w jednym miejscu!

Ile razy zdarzyło Ci się zgubić dokument? Ile czasu zajęło Ci znalezienie go w segregatorach? Mamy rozwiązanie, które wyeliminuje ten problem w Twojej firmie! Wdrażając Dokumenty365 zaoszczędzisz czas i ułatwisz pracę całemu zespołowi. Głównym założeniem jest maksymalne przyśpieszenie wymiany informacji pomiędzy użytkownikami poprzez udostępnianie dokumentów w programie. To właśnie Ty decydujesz, kto ma możliwość podglądu lub edycji pliku, który udostępnisz. Dzięki temu nic Ci nie umknie, co więcej rozwijając historię zmian dokumentu, sprawdzisz kiedy inny użytkownik go modyfikował. Nie ma Cię w firmie, a pilnie potrzebujesz dokumentu? To nie problem –  bo teraz masz możliwość pobrania go z każdego miejsca, w którym się znajdujesz! I co ciekawe – Dokumenty365 są zintegrowane z pozostałymi modułami Firmotronu.

W naszej ofercie mamy dostępny pakiet BASIC, który jest całkowicie darmowy do pojemności 1 GB! Każdy może z niego skorzystać.

Wypróbuj

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

Najważniejsze cechy Dokumenty365

Wszystkie dokumenty pod ręką

Jakie formaty można dołączać? Wszystkie! 🙂 Ponadto możesz wskazać ścieżkę do pliku bądź wrzucić print screena.
Dokumenty365 – tak jak pozostałe moduły również są dostępne online więc w każdym miejscu i o każdej porze możesz mieć do nich dostęp.

Powiadomienia dotyczące nowych plików

W programie uzyskasz automatyczną informację w postaci liczby pojawiającej się w menu górnym na przycisku “dokumenty” dotyczącą nowych “nieprzeczytanych” plików. Dodatkowo w widoku po lewej stronie sprawdzisz, ile nieprzeczytanych wiadomości pochodzi z konkretnej kategorii.

Proste wyszukiwane dokumentów firmowych

Podczas dodawania dokumentu zdefiniowanie kategorii znacznie ułatwi Ci późniejsze wyszukiwanie go. Plik bezpośrednio trafi to właściwego katalogu. Ponadto dostępna jest w module standardowa wyszukiwarka. Najczęściej używane pliki możesz podpiąć do kategorii “ulubione” – zawsze po uruchomieniu programu będą dla Ciebie widoczne.

Przydzielanie dostępu innym pracownikom

Jak wiadomo praca zespołowa w firmie to podstawa. Aby w szybki i prosty sposób przekazać dokument innej osobie, wystarczy go wgrać do modułu i udostępnić. Co ważne, dostęp może mieć różne ograniczenia! Wgrywając nowy dokument możesz nadać uprawnienie tylko do podglądu, edycji, jak również usunięcia pliku. A tak się składa, że to właśnie Ty o tym decydujesz 🙂

Integracja z innymi modułami

Dokumenty, które znajdziesz w programie pochodzą również z innych modułów, z których korzystasz, na przykład: podczas definiowania nowego zadania w Serwis365 i dołączania do niego pliku – pojawi się on w module Dokumenty365. Co istotne uprawnienia są automatycznie nadane zgodnie z tymi, które zostały zdefiniowane w Serwis365. Ponadto masz możliwość od razu przejścia do tego moduł. Wystarczy, że po rozwinięciu konkretnego pliku klikniesz “przejdź do modułu”. Program automatycznie przeniesie Cię na to konkretne zadanie.

Historia zmian dotycząca plików

Każdy dokument ma swoją historię, którą tworzą osoby mające do niego dostęp. W sytuacji, kiedy musisz go zaktualizować – wystarczy, że klikniesz “zamień”. Pojawi się okno, w którym wgrasz aktualny plik, co więcej – zawsze możesz powrócić do poprzedniej wersji wybierając “przywróć”. Jednak pamiętaj, aby podmienić plik – musisz wprowadzić opis zmian.

Poza samą historią plików masz możliwość sprawdzenia, kto utworzył dokument oraz kto i kiedy ostatnio go aktualizował. Dzięki, temu będziesz wiedział do kogo się zwrócić z ewentualnymi pytaniami bądź sugestiami.

Cennik i funkcjonalności

.cennik-opis{ text-align: left;} .cennik-ikona { color: #d5127b; font-size: 120% } .cennik-opcja { } .cennik-cena { } .cennik-opis-ceny { line-height: 0.9; margin: -10px 0 16px;} .cennik-haslo { padding: 16px 2px; line-height: 1.1; } .cennik-tick {color: #151515; font-size: 140%; font-weight: 600;} .cennik-button-kup { /*color: white; background-color: #d5127b; border-radius: 4px; border: 1px solid black; line-height: 1.1; padding: 8px 5px; margin: 10px auto; box-sizing: border-box;*/ line-height: 1.1; }

Basic

Optimum

0 zł

15 zł

za rok
za rok
Wypróbuj!
to nic nie kosztuje.
Wypróbuj!
to nic nie kosztuje.
Całkowicie darmowe do pojemności 1GB
Polecany!
Możliwość pobierania dokumentów z dowolnego miejsca
Uprawnienia dla użytkowników
Możliwość wprowadzania kategorii dokumentów
Możliwość zamiany dokumentu
Podgląd historii wprowadzanych zmian
Udostępnianie dokumentów z innych modułów
Możliwość dołączania zrzutów ekranu
Możliwość udostępniania linków
Możliwość dodawania jednocześnie wielu plików
Podgląd statystyk
Szyfrowanie danyche
Bieżąca aktualizacja nowych funkcjonalności
Bezpieczeństwo danych - szyfrujemy je w bazie danych oraz wykonujemy codzienne kopie
Wsparcie techniczne

Sprawdź pozostałe moduły

Ikona modułu Magazyn365 Fioletowe, kwadratowe logo modułu CentrumInformacji365 z literami Ci
Skip to content