Kadry365

Kadry365 – program dzięki któremu zapanujesz nad sprawami związanymi z zatrudnieniem w Twojej firmie. Wszystkie informacje dotyczące zespołu będziesz miał dostępne z każdego miejsca i o każdej porze.

Kadry365 – korzystając z modułu w prosty sposób wygenerujesz nową umowę lub aneks zgodnie z szablonem. Podpisaną możesz podłączyć jako skan do systemu. Pamiętaj, że cyfryzacja dokumentów eliminuje ryzyko związane z ich zagubieniem lub zniszczeniem. Ponadto prowadzenie kadr online to lepsza jakość przechowywania – nawet po upływie kilku lat archiwizowane dokumenty pozostają w niezmienionej formie.

Najważniejsze cechy Kadry365

Teczki pracownicze

W module Kadry365 masz możliwość gromadzenia najistotniejszych informacji dotyczących pracowników. Podstawową rzeczą jest prowadzenie teczek osobowych, do których możesz podłączyć niezbędne dokumenty związane z zatrudnieniem. Program poinformuje Cię np. o zbliżającym się szkoleniu BHP.

Generowanie umów

Wgrywając szablony umów zaoszczędzisz czas, który do tej pory musiałeś przeznaczyć na ręczne ich wprowadzanie. Co więcej korzystając z funkcji duplikowania umów kwestie związane zarówno z zatrudnieniem jak i aneksowaniem załatwisz w dosłownie kilka chwil.

Panel pracownika

Każdy pracownik ma dostęp do swojego panelu. To właśnie z tego poziomu ma możliwość oznaczania obecności, planowania urlopu zgodnego z bilansem bądź wprowadzania zwolnień lekarskich. Dzięki tej funkcjonalności wyeliminujesz papierowe listy obecności i Twoja firma stanie się bardziej nowoczesna.

Przejrzysty grafik

Jeśli prowadzisz działalność, w której występuje zmianowy czas pracy – całą organizację ułatwi Ci korzystanie z modułu Kadry365. W prosty sposób podejrzysz który pracownik w danym dniu a nawet w jakich godzinach jest dostępny w firmie.

Ewidencja czasu pracy

W module Kadry365 jako administrator masz dostęp do najważniejszych raportów związanych zarówno z całym zespołem jak i poszczególnymi pracownikami. Ewidencja czasu pracy generuje się automatycznie na podstawie list obecności. Dzięki temu jesteś w stanie na przykład sprawdzić czy u danej osoby w określonym czasie wystąpiły nadgodziny.

Wysyłka mailowa

Korzystając z naszego rozwiązania nie ma potrzeby, żeby każdy pracownik indywidualnie przychodził do Ciebie z wnioskiem urlopowym. O planowanej nieobecności dowiesz się na dwa sposoby tzn. przechodząc do modułu Kadry365 w widoku głównym oraz otrzymując systemowego maila. Urlop także możesz zatwierdzić w systemie o czym dany pracownik dowie się także mailowo.

Cennik i funkcjonalności

Sprawdź pozostałe moduły

Ikona modułu Magazyn365 Fioletowe, kwadratowe logo modułu CentrumInformacji365 z literami Ci
Skip to content