Gabinet365 dla branży beauty

Twój wirtualny salon!

Gabinet365 to kompleksowe i intuicyjne oprogramowanie skierowane do branży Beauty. Pozwala ono sprawnie zarządzać salonem. Moduł w dużym stopniu usprawni pracę, a dodatkowo – co najważniejsze – zwiększy zadowolenie Klientów.

Interaktywny grafik z uwzględnieniem dnia, tygodnia, miesiąca – to właśnie dzięki niemu w prosty sposób zaplanujesz kolejną wizytę lub wprowadzisz nieobecność pracownika.

Przechodząc na zakładkę „Klient” uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych danych na jego temat, takich jak historia wizyt, notatki czy też dokumentacja – masz możliwość dodawania załączników do Kart Klienta. Skuteczna komunikacja z to podstawa funkcjonowania każdego gabinetu. Dzięki powiadomieniom SMS, które generowane są z programu – Klient będzie pamiętał o terminie zbliżającej się wizyty.

Najważniejsze cechy Gabinet365 dla branży beauty

Aplikacja dla zespołu

Zarówno Ty jak i każdy pracownik ma możliwość pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej. Co istotne jest ona zsynchronizowana z wersją przeglądarkową programu więc wszystkie wprowadzone dane na bieżąco się aktualizują. Korzystając z aplikacji wszystkie najważniejsze informacje dotyczące zaplanowanych wizyt czy pacjentów są dostępne na wyciągnięcie ręki. Z jej poziomu jest możliwe także szybkie dodawanie i edycja wizyt. W przypadku, gdy inny pracownik zaplanuje Ci wizytę – otrzymasz powiadomienie na telefon dzięki czemu nic Ci nie umknie.

Przejrzysty kalendarz

Za pomocą programu pracownicy mogą sprawnie i przejrzyście układać terminarz wizyt. W module dostępne są trzy widoki wyświetlania. Dodawanie nowej wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste – przy pomocy kilku kliknięć – masz zaplanowany cały grafik. Co ważne w module Gabinet365 jest możliwość definiowania tzw. stanowisk – daje Ci to gwarancję, że podczas planowania grafiku wizyty nie nałożą się na siebie.

Dostępność pracowników

Program znakomicie sprawdza się zarówno w firmach jednoosobowych jak i zatrudniających większą liczbę pracowników. Każdy specjalista ma swoje konto, na które może w każdym momencie się zalogować i sprawdzić harmonogram wizyt. Dużym plusem modułu jest możliwość definiowania grafiku pracy każdego członka zespołu. Da Ci to gwarancję, że klient trafi do niego w odpowiednim czasie zgodnym z jego dostępnością.

Karta Klienta

Korzystając z programu w prosty sposób wyszukasz kartę danego Klienta.  Zawiera ona przede wszystkim dane dotyczące dotychczasowych wizyt – pracownik będzie mógł szybciej zapoznać się z historią klienta. Na bieżąco wprowadzane notatki przy Klientach np. dotyczące numeru koloru farby, ewentualnych alergii czy ogólnych preferencji dotyczących realizowanych zabiegów – znacznie poprawią relacje z Klientem. Karta Klienta jest w stanie ułatwić pracę wielu specjalistom, a co więcej, jest o wiele wygodniejsze niż stosy papierowych teczek.

Wysyłka SMS

Przypomnienia SMS znacznie zredukują liczbę niezrealizowanych wizyt. W poziomu modułu Gabinet365 SMS mogą być wysyłane automatycznie zgodnie z ustawionym szablonem i określonym terminem. Pamiętaj, że Klient, który otrzyma wiadomość będzie czuł się bardziej „zaopiekowany” przez Twoją firmę, co znacznie wpłynie na jego lojalność wobec Twojej marki.

Katalog usług

W programie masz możliwość wprowadzania katalogu świadczonych usług. Do każdej pozycji jest opcja przypisania danych pracowników wykonujących usługę, określenia czasu zabiegu, jego kwoty oraz ustawienia stanowiska, na którym jest wykonywane. Dzięki temu program sam pilnuje podczas dodawania nowych wizyt lub edycji już istniejących aby nie kolidowały ze sobą.

Cennik i funkcjonalności

Sprawdź pozostałe moduły

Ikona modułu Magazyn365 Fioletowe, kwadratowe logo modułu CentrumInformacji365 z literami Ci
Skip to content