Gabinet365

 Twoja wirtualna przychodnia!

Gabinet365 to kompleksowe i intuicyjne oprogramowanie skierowane do placówek medycznych, które pozwala sprawnie zarządzać przychodnią oraz gabinetem lekarskim. Zapewnia on łatwą komunikację z pacjentem poprzez możliwość przeprowadzania wizyt online. Podczas e-wizyty lekarz może wystawić zalecenia dla pacjenta w formie notatki bądź poprzez przypięcie załącznika. Moduł w dużym stopniu usprawni pracę w recepcji i gabinecie, a dodatkowo – co najważniejsze – zwiększy zadowolenie pacjentów.

Wybierając Gabinet365 zyskasz funkcjonalność, która usprawni Ci pracę. Interaktywny grafik wizyt z uwzględnieniem dnia, tygodnia, miesiąca – to właśnie dzięki niemu w prosty sposób zaplanujesz kolejną wizytę lub wprowadzisz nieobecność specjalisty. W dzisiejszych czasach kluczowa jest możliwość przeprowadzania konsultacji online – taką opcję masz w naszym systemie. Przechodząc na zakładkę “Pacjent” uzyskasz natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych danych na jego temat, takich jak historia choroby czy też dokumentacja – masz możliwość dodawania załączników do kartoteki pacjenta. Skuteczna komunikacja z pacjentem to podstawa funkcjonowania każdego gabinetu. Dzięki powiadomieniom SMS, które generowane są z programu – pacjent będzie pamiętał o terminie zbliżającej się wizyty.

Najważniejsze cechy Gabinet365

Powiadomienia SMS o wizytach dla pacjenta

Przypomnienia SMS znacznie zredukują liczbę niezrealizowanych wizyt.  Ponadto pacjent, który otrzyma wiadomość będzie czuł się bardziej “zaopiekowany” przez Twoją firmę, co znacznie wpłynie na jej wizerunek.

E-wizyta

Aby skorzystać z tej funkcjonalności wystarczy, że udostępnisz danemu pacjentowi link do wizyty online. Po kliknięciu w niego automatycznie uruchomi się spotkanie na żywo. Podczas wizyty online masz możliwość dołączenia potrzebnych plików czy też dokumentów.

Szablony zaleceń

Podczas e-wizyty masz możliwość wystawienia pacjentowi dokumentów np. zaleceń. Wystarczy, że podczas konfiguracji programu zdefiniujesz sobie odpowiednio szablony oraz uzupełnisz katalog produktów. Wtedy w znacznym stopniu będziesz mógł przyspieszyć swoją pracę.

Przejrzysty kalendarz

Za pomocą programu pracownicy mogą sprawnie i przejrzyście układać terminarz. W module dostępne są trzy widoki wyświetlania. Dodawanie nowej wizyty jeszcze nigdy nie było tak proste – przy pomocą kilku kliknięć – wszystko masz zaplanowane. Dużym plusem modułu jest możliwość definiowania grafiku pracy lekarzy. Da Ci to gwarancję, że pacjent trafi do niego w odpowiednim czasie i wizyty nie nałożą się na siebie.

Pracownicy

Program znakomicie sprawdza się zarówno w firmach jednoosobowych jak i zatrudniających większą liczbę pracowników. Każdy specjalista ma swoje konto, na które może w każdym momencie się zalogować i sprawdzić harmonogram wizyt. Pracownik ma możliwość zdefiniować godziny swojej pracy/dyżury dzięki temu osoba planująca grafik wie w jakim czasie jest dostępny dla klientów.

Kartoteka online

W prosty sposób przejdziesz do teczki Klienta, dzięki czemu jesteś cały czas na bieżąco.  Zawiera ona przede wszystkim dane dotyczące dotychczasowych wizyt – pracownik będzie mógł szybciej zapoznać się ze stanem pacjenta i podjąć właściwą decyzję o dalszym postępowaniu. Kartoteka jest w stanie ułatwić pracę wielu specjalistom, a co więcej, jest o wiele wygodniejsze, niż stosy papierowych teczek.  Poza historią wizyt, znajdziesz w niej wprowadzone zalecenia jak również dokumenty np. badania.

Cennik i funkcjonalności

.cennik-opis{ text-align: left;} .cennik-ikona { color: #d5127b; font-size: 120% } .cennik-opcja { } .cennik-cena { } .cennik-opis-ceny { line-height: 0.9; margin: -10px auto 16px; } .cennik-haslo { padding: 16px 2px; line-height: 1.1; } .cennik-tick {color: #151515; font-size: 140%; font-weight: 600;} .cennik-button-kup { /*color: white; background-color: #d5127b; border-radius: 4px; border: 1px solid black; line-height: 1.1; padding: 8px 5px; margin: 10px auto; box-sizing: border-box;*/ line-height: 1.1; }

 

PRO

 

 

125 zł

 

 
za rok
 
 
 
Wypróbuj!
to nic nie kosztuje.
 
 
 
Dostepny jedynie pakiet PRO
 
Możliwość przeprowadzania wizyt online
Kalendarz wizyt
Kalendarz nieobecności lekarza
Definiowanie godzin pracy lekarza
Kartoteka pacjenta
Powiadomienia SMS
Katalog produktów
Szablony wiadomości
Wydruk etykiet
Dodawanie załączników
Statystyki wizyt
Wykres struktury wieku pacjentów
Szyfrowanie danych
Bieżące aktualizacje programu
Wsparcie techniczne

Sprawdź pozostałe moduły

Ikona modułu Magazyn365 Fioletowe, kwadratowe logo modułu CentrumInformacji365 z literami Ci
Skip to content