Firmotron

Dostęp do wszystkich modułów w jednym miejscu!

Firmotron  to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie najważniejsze narzędzia niezbędne do codziennej pracy i skutecznego zarządzania firmą. To zbiór aplikacji, których wspólnym (startowym) elementem jest pulpit roboczy wspomagający pracę w firmie przy wykorzystaniu firmowej społeczności.

Dzięki aplikacji masz możliwość :

 • Dostępu do wielu aplikacji z jednego miejsca, w myśl zasady: „jedno konto – wiele możliwości!”
 • Dostępu do danych firmowych z każdego miejsca.
 • Oszczędności czasu.
 • Dostosowania wyglądu narzędzi do własnych potrzeb (personalizacja).
 • Komunikacji z zespołem dzięki wewnętrznemu komunikatorowi.
 • Tworzenia grup zadaniowych w komunikatorze.
 • Połączenia kalendarza z innymi kalendarzami online, na jakich pracujesz Ty lub Twoja firma.
 • Przełączania się między różnymi firmami – jeśli zarządzasz więcej niż jedną organizacją.
 • Udostępnienia swoim współpracownikom najczęściej poszukiwanych i wykorzystywanych dokumentów w organizacji, np.: karta urlopowa, zlecenie wyjazdu służbowego, wzór umowy, itp.
 • Stworzenia własnych notatek i list zadań do wykonania.
 • Nadania pracownikom uprawnienia do korzystania z aplikacji wchodzących w skład Firmotronu.
 • Sprawdzenia pogody.
 • Rozmowy za pomocą połączenia wideo.
 • Zapraszania gości spoza organizacji do wspólnej wideorozmowy.
 • Określenia dopuszczalnego czas bezczynności (długości sesji).
 • Raportowania czasu pracy pracowników.
 • Przypisania użytkowników do departamentów.

Firmotron jest darmowym dodatkiem do modułów: CRM365, Faktura365, Serwis365, Dokumenty365, Umowy365, EventManager365, Magazyn365, Gabinet365. 

Nasz zespół pracuje nad kolejnymi rozwiązaniami dla firm, dlatego w najbliższym czasie pojawią się kolejne moduły dostępne na platformie Firmotron.

Najważniejsze cechy Firmotron

Czat grupowy w firmie pomocny w zadaniach projektowych

Czat firmowy umożliwia komunikację ze wszystkimi pracownikami firmy jednocześnie, ale również daje możliwość tworzenia grup wybranych pracowników do konkretnych projektów. Firmotron zachowuje historię rozmów, co jest niezwykle istotne, jeśli chcesz powrócić do istotnych wątków wcześniejszej rozmowy.

Wideokonferencje między pracownikami

Nie wszystkie informacje da się przekazać za pomocą wiadomości tekstowej, w taki sposób aby mieć pewność, że zostały zrozumiane poprawnie. W komunikatorze Firmotronu możesz utworzyć wideokonferencję między pracownikami, podczas której masz możliwość udostępnienia swojego pulpitu, co z pewnością ułatwi zrozumienie przekazywanych informacji.

Zapraszanie do wideorozmowy osób spoza firmy

W systemie istnieje opcja zapraszania do rozmowy osób z zewnątrz firmy. Należy wtedy określić konkretne ramy czasowe, w których ma się odbywać wideorozmowa. Klient na wskazanego maila otrzyma zaproszenie w formie wygenerowanego linku. Po jego kliknięciu od razu otworzy się okno rozmowy. Dzięki temu uniknie pobierania dodatkowego oprogramowania na swoje urządzenie.

Możliwość połączenia kilku firm

Prowadzisz kilka biznesów? Firmotron to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w Twoim przypadku. Korzystając z niego masz możliwość połączenia kilku firm. Dzięki temu nie będziesz musiał się non stop przelogowywać pomiędzy różnymi systemami, ponieważ wszystkie aplikacje będziesz miał dostępne w jednym miejscu.

Jakie funkcje ma jeszcze Firmotron?

Poza dostępem do modułów masz możliwość podłączenia kalendarzy pochodzących z innych programów, których używasz. Jeśli pracujesz na kalendarzu Google – także możesz go podpiąć. Równie przydatną funkcją są notatki i checklisty – pozwolą wyeliminować żółte karteczki, którymi z reguły oklejony jest monitor lub biurko 😉

Czekamy na kontakt z Twojej strony

Nasi serwisanci są pomocni na każdym etapie pracy z programem. Przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 można kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. W sytuacjach awaryjnych również służymy pomocą. Można się z nami kontaktować mailowo poza w/w godzinami, na pewno odpowiemy. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce “Kontakt” na naszej stronie.

Cennik i funkcjonalności

Sprawdź pozostałe moduły

Ikona modułu Magazyn365 Fioletowe, kwadratowe logo modułu CentrumInformacji365 z literami Ci
Skip to content