Jeśli prowadzisz firmę szkoleniową możesz w prosty sposób zautomatyzować codzienną pracę całego zespołu. Niezależnie od tego czy zajęcia realizowane są stacjonarnie czy zdalnie EventManager365 doskonale sprawdzi się w Twojej branży. Moduł udostępnia m.in. możliwość zapisywania się na Twoje szkolenia z poziomu strony internetowej. Jesteś ciekawy jak to działa? Zapraszam do dzisiejszego wpisu.

Intuicyjna wyszukiwarka szkoleń

Planując szkolenie w module EventManager365 masz możliwość oznaczenia go jako „wydarzenie publiczne”. To właśnie dzięki temu – jest ono widoczne w katalogu szkoleń na Twojej stronie internetowej. Kursanci przechodząc do listy wydarzeń w prosty i szybki sposób mogą wyszukać wydarzenie, które ich interesuje. Dostępne sposoby wyszukiwania to m.in. rodzaj szkolenia, kategoria szkolenia, nazwa czy też planowany termin jego realizacji.

Publiczne wydarzenia w jednym miejscu

Potencjalny Klient po wyszukaniu konkretnego szkolenia ma podgląd do wszystkich najistotniejszych informacji z nim związanych. Ma możliwość sprawdzenia programu zajęć, prowadzącego, ceny czy też terminu ich realizacji. W przypadku gdy prowadzisz szkolenia w różnych lokalizacjach – w podglądzie wydarzenia znajdzie informacje w którym miejscu odbędzie się szkolenie. Z tego poziomu ma również informacje dotyczącą dostępności miejsc.

Zapisy na szkolenia z poziomu strony internetowej

W przypadku dostępności miejsc na dane szkolenie – uczestnik ma możliwość łatwego zapisu na zajęcia. Wystarczy, że uzupełni wymagane pola obejmujące imię, nazwisko oraz dane kontaktowe. Taka osoba automatycznie pojawi się na liście uczestników ze statusem „planowana”. Administrator jedynie musi potwierdzić jej uczestnictwo z poziomu programu. I gotowe!

Jak widzisz w kilku prostych krokach masz możliwość przyjmowania zapisów z poziomu strony internetowej. Funkcjonalność, którą Ci proponujemy na pewno zwiększy Twoją widoczność na rynku firm szkoleniowych. Nie czekaj, wypróbuj już dziś nasze rozwiązanie. Bądź zawsze o krok przed konkurencją.