OCR – skanowanie dokumentów nigdy nie było tak proste!

Prowadząc biznes warto mieć finanse pod kontrolą, dlatego gdy decydujesz się na program sprzedażowy – wybieraj taki, który automatycznie wygeneruje statystyki dotyczące Twoich obrotów. System, który w znacznym stopniu ułatwi Ci zarządzanie firmą. Korzystając z tego typu programu na bieżąco będziesz miał podgląd zarówno do faktur sprzedażowych jak i kosztowych. Programu, który poprzez automatyzację np. związaną z OCR dokumentów pozwoli zaoszczędzić Ci czas.

Faktury sprzedażowe to nie wszystko

Aby zaoszczędzić czas, coraz więcej firm wdraża oprogramowanie, które w dużym stopniu zautomatyzuje pracę choćby związaną z wystawianiem faktur sprzedażowych. Na rynku jest dostępna cała gama tego typu programów. Wśród nich są zarówno te dostępne w wersji online jak i w formie aplikacji do pobrania na komputer. Ale czy nie warto pójść o krok dalej? Przekonaj się sam jak wprowadzanie danych kosztowych może ułatwić Ci prowadzenie biznesu.

Statystyki pomogą w kontroli biznesu

Wprowadzając faktury kosztowe do systemu, masz możliwość przeglądania na bieżąco statystyk, które generują się automatycznie. To dzięki nim jesteś w stanie ocenić na jakim etapie finansowym jest Twoja firma. Co istotne program Faktura365 przypomni Ci o dokonaniu płatności, dzięki temu nic Ci nie umknie.

OCR czyli sprawne wprowadzanie faktur kosztowych

Funkcjonalność jaką oferuje nasz program to wbudowany OCR, który w znacznym stopniu przyspieszy Ci wprowadzanie faktur kosztowych. Podłączając plik w formie PDF lub zdjęcie (wykonane w aplikacji mobilnej) – program automatycznie odczyta wszystkie informacje z faktury. Teraz wystarczy tylko sprawdzić poprawność danych i gotowe! Przekonaj się sam jakie to proste 🙂

To tylko część funkcjonalności dostępnych w naszym systemie. Wszystkie programy tworzymy tak, aby wspierały Cię w codziennych obowiązkach, a nie utrudniały pracę. Automatyzacje, które są w naszym systemie pozwolą Ci zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na inne równie ważne rzeczy. Chcesz poznać inne możliwości jakie daje Firmotron? Zarejestruj się już dziś!