Rok 2023 był dla naszego zespołu bardzo intensywny. Nie raz zmierzaliśmy się z wyzwaniami dotyczącymi naszych modułów, które przed nami stawialiście. Ale za to chcieliśmy PODZIĘKOWAĆ – to właśnie dzięki Wam rozwija się nasz FIRMOTRON. A co za tym idzie? Rośniemy w siłę i pomagamy kolejnym klientom w usprawnianiu ich pracy! Pomysły, które do nas kierowaliście staraliśmy się na bieżąco wdrażać dlatego kończąc ten rok wiemy, że z Wami możemy wszystko! W tym krótkim podsumowaniu dowiecie się jakie przykładowe funkcjonalności wprowadziliśmy w 2023.

Firmotron 

Pulpit Firmotronowy na pierwszy rzut oka wygląda tak samo, ale w rzeczywistości ma dodatkowe funkcjonalności. Pierwszą z nich jest możliwość wyboru sposobu wyświetlania pulpitu zgodnie z wybranym układem. Następnie jako administrator możesz zablokować tło Firmotronu dla całego zespołu ustawiając wszystkim na przykład logo firmy. Przechodząc do kalendarza jest opcja ustawienia wspólnego widoku terminarza dla wielu pracowników a także dodawania w nim zadań. W systemie została udostępniona również tzw. Strefa Klienta. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na dole ekranu pokazuje się pasek informacyjny z INFORa.

Moduł Umowy365

W tym przypadku chylimy czoła w kierunku biur rachunkowych, z którymi współpracujemy. Głównie za Waszą przyczyną rozwijał się ten moduł. Zostały wprowadzone m.in. płatności wielowalutowe. Rozbudowaliśmy możliwości tworzenia jeszcze bardziej skomplikowanych cenników, a co za tym idzie generujemy znacznie większa ilość danych z programów księgowo-kadrowych. Żeby przyspieszyć pracę związaną z zawieraniem kolejnych umów wprowadziliśmy dokumenty dodatkowe dotyczące pełnomocnictw do ZUS i US, które generują się z systemu. Aby mieć jeszcze większą kontrolę nad tym co dzieje się w firmie generujemy bardziej szczegółowe raporty płatności.

Moduł Faktura365

Jeśli chodzi o ten moduł, praca w tym roku przede wszystkim skupiała się nad integracją z nadchodzącym wielkimi krokami obowiązkowym KSeF. Staraliśmy się przygotować program w taki sposób żeby Wam ułatwiał a nie utrudniał pracę. Ponadto dodatkową funkcjonalnością są automatycznie generowane noty odsetkowe. To dzięki nim masz możliwość upomnienia się nie tylko o należność z wystawionej faktury, ale również ustawowych odsetek. W związku z tym, że prowadząc firmę istotną rolę odgrywa pilnowanie finansów – zostały rozbudowane raporty.

Moduł CRM365

W tym module także pojawiło się kilka ciekawych i na pewno przydatnych funkcji na przykład ustawianie przypomnień do zadania pochodzącego z procesu (dla pracownika i Klienta), możliwość wysyłki sms oraz maili czy też wprowadzanie statusów leadów. Zmieniło się także samo okno tworzenia zadań – w tym cyklicznych. Równie ważną funkcjonalnością jest automatyczne odświeżanie danych w czasie rzeczywistym gdy pracujesz na kilku zakładkach. Dodatkowo wyświetlanie zleceń/zamówień w formie “drzewa”, które znacznie ułatwia wyszukiwanie a także tworzenie umowy (integracja z Um365) na podstawie zaakceptowanej oferty.

To dla Was się rozwijamy. Nie spoczywamy na laurach. Rok 2024 zapowiada się również bardzo intensywnie. Mamy w planie rozwiązania, które jeszcze bardziej usprawnią Waszą pracę. Na przykład podłączenie poczty mailowej do systemu czy w przypadku modułu Dokumenty365 stworzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej.