Z ostatniej chwili: nowa wersja aplikacji mobilnej mfirmotron

W dzisiejszym artykule zdradzę Ci jakie funkcje ma nasza świeżo zaktualizowana aplikacja mobilna mfirmotron. Głównym jej zadaniem jest wsparcie pracy całego zespołu. Jest nierozłączną częścią systemu Firmotron. To dzięki niej jesteś na bieżąco, ponieważ wszystkie niezbędne informacje masz na wyciągnięcie ręki.

Aplikacja posiada wbudowany komunikator firmowy

W przypadku gdy któryś z pracowników wyśle do Ciebie wiadomość – automatycznie otrzymasz powiadomienie na telefonie. Oczywiście masz możliwość przejścia do konwersacji z tą osobą. Poza prowadzeniem indywidualnego czatu jest też opcja udziału w rozmowach grupowych. W sytuacji, gdy nie masz w danej chwili czasu na odpowiedź, nie musisz się martwić – wiadomość będzie miała status nieodczytanej do momentu aż na nią nie klikniesz. Korzystając z komunikatora masz również podgląd do osób zalogowanych (aktywnych) w systemie.

Aplikacja umożliwia podgląd do kalendarza z zadaniami

Niezależnie od tego, z którego modułu korzystasz, przechodząc do kalendarza masz szybki podgląd zarówno do zaplanowanych zadań jak i działań. Klikając na nie zobaczysz szczegóły dotyczące realizacji. Kolejnym krokiem jest oznaczenie jako rozpoczęte, wstrzymane, wykonane lub niewykonane. Co istotne – w sytuacji, gdy inny pracownik przypisze Ci zadanie, automatycznie otrzymasz powiadomienie w aplikacji. Mobilka daje możliwość pomiaru czasu realizacji wszystkich działań. Będzie on uwzględniony w raportach czasu pracy w programie CRM365.

Wszystkie kontakty w jednym miejscu

Korzystając z mfirmotron masz podgląd do bazy kontrahentów wraz z osobami kontaktowymi z danej firmy. Korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki w szybki sposób przejdziesz do informacji na temat danej firmy. Ponadto aplikacja umożliwia automatyczne przekierowanie na działanie tzn. automatycznie wybiera numer telefonu do kontrahenta, nawiguje, a także łączy z pocztą mailową.

Notatki wraz z check-lista

Gdy po spotkaniu z klientem chcesz zapisać na szybko ustalenia – nie musisz szukać podręcznego papierowego kalendarza bądź notesu. Wystarczy, że stworzysz notatkę w aplikacji mfirmotron. Masz także możliwość wprowadzania i odhaczania check-listy. Dzięki tej opcji już nic Ci nie umknie. Dodane zapisy będą automatycznie widoczne zarówno w aplikacji mobilnej jak i w systemie Firmotron

Nasz system stale się rozwija, na bieżąco wrzucane są aktualizacje, które ułatwią pracę. Aplikacja mobilna nie pozostaje w tyle. Zachęcam do pobrania jej ze sklepu, bo jest ona na pewno dużym ułatwienie zarówno dla kadry zarządzającej jak i pozostałej części zespołu.