Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom – udostępniliśmy prosty i przyjemny w obsłudze system rezerwacyjny dla Twoich Klientów. Niezależnie od tego czy prowadzisz gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski czy SPA rozwiązanie sprawdzi się również u Ciebie. A skąd to wiemy? Ponieważ tworzyliśmy je we współpracy z osobami pracującymi na codzień w branży beauty. Poznaj bliżej możliwości jakie daje nasz system rezerwacyjny.

Prosta i szybka konfiguracja

Dosłownie w kilka minut wprowadzisz wszystkie informacje, które będą dostępne dla Klientów z poziomu systemu rezerwacyjnego. W module Gabinet365 skonfigurujesz na przykład godziny pracy poszczególnych pracowników oraz przypiszesz ich do odpowiednich usług. Możesz także określić cenę oraz czas przeznaczony na realizację każdego rodzaju wizyty. Dzięki temu Klient będzie miał na wyciągnięcie ręki dostęp do danych, których oczekuje.

Dostępny z każdego miejsca

Jeśli zdecydujesz się na nasze rozwiązanie – masz możliwość udostępnienia systemu rezerwacyjnego w wielu miejscach. To Ty decydujesz z którego poziomu Klienci będą mogli się umawiać. W większości przypadków firmy pracujące na naszym systemie udostępniają go na swojej stronie internetowej, w firmowych social mediach czy też w stopce swojego maila.

Kontrola zajętości

Decydując się na nasze rozwiazanie masz gwarancję, że wizyty nie nałożą się na siebie. Co więcej z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej masz możliwość „zatwierdzenia” lub anulowania” zaplanowanej przez Klienta wizyty. W tym miejscu warto wspomnieć, że Klient automatycznie otrzyma powiadomienie (SMS lub email) o zmianie statusu.

Korzystanie z systemu rezerwacyjnego maksymalnie ułatwi Ci zarządzanie wizytami ponieważ w pewnym stopniu wyeliminujesz telefony oraz zapisy osobiste. To najlepszy moment aby pozbyć się kalendarza w formie papierowej i rozpocząć cyfryzację Twojej firmy.