W dzisiejszych czasach istotną rolę odgrywa łatwy i szybki dostęp do informacji. Szkoły językowe prześcigają się między sobą, jeśli chodzi o dodatki, którymi chcą przyciągać potencjalnych kursantów. Korzystając z modułu EventManager365 masz też wiele asów w rękawie na przykład możliwość udostępniania kursantom tzw. Panelu Słuchacza. Sprawdź jakie informacje mogą uzyskiwać uczestnicy Twoich zajęć.

Podgląd do harmonogramu zajęć

W przypadku gdy zajęcia są odwołane lub zmieniony termin ich realizacji kursanci są na bieżąco poinformowani. Harmonogram widoczny z poziomu Strefy Słuchacza jest zsynchronizowany z modułem EventManager365 dlatego też informacje są na bieżąco aktualizowane. Z poziomu harmonogramu mogą także sprawdzić tematy zarówno realizowanych jak i zaplanowanych lekcji.

Dostęp do dokumentów

W przypadku gdy prowadzący zajęcia chce udostępnić kursantom materiały, które na przykład były omawiane podczas lekcji ma taką możliwość w module EventManager365. Z tego poziomu ma także opcje dodawania kursantom tzw. „dokumentów wymaganych”. W przypadku tej funkcjonalności każdy uczeń będzie musiał w swoim Panelu Słuchacza dołączyć plik – np. odrobione zadanie domowe. Ta opcja sprawdza się również od strony administracyjnej szkoły. Gdy administrator przypisuje kursanta do zajęć może wymagać od niego na przykład zgody opiekuna prawnego na udział w lekcjach lub innego dokumentu klasyfikującego.

Quizy i zaliczenia w Panelu Słuchacza

Forma zajęć zdalnych związana jest z tym, że egzaminy także mogą być przeprowadzane online. Tutaj również z pomocą przychodzi moduł EventManager365 połączony z Panelem Słuchacza. Osoba prowadząca zajęcia ma możliwość tworzenia nieograniczonej liczby zarówno quizów jak i testów zaliczeniowych. Lektor ma możliwość definiowania pytań na zasadzie wyboru (jedna lub więcej poprawnych odpowiedzi) i mogą losowo generować się w Panelu Słuchacza. Dodatkowo prowadzący może określić czas na przejście testu czy też ilość prób.

Zajęcia online

Decydując się na korzystanie z modułu EventManager365 masz możliwość prowadzenia zajęć online ale także hybrydowych. Każdy uczestnik w swoim Panelu Słuchacza ma jasną informację w jakiej formie odbędą się kolejne lekcje. W przypadku online – wystarczy, że po zalogowaniu się kliknie „Przejdź do spotkania” i od razu system przekieruje go do wideorozmowy. Więcej na temat szkoły językowej w chmurze przeczytasz TU.

Jeśli zainteresowała Cię funkcjonalność umów się na niezobowiązującą prezentację rozwiązania lub załóż konto w systemie. Na pewno nie pożałujesz!