Udostępniony moduł do faktur to rozwiązanie, które nie tylko usprawni pracę biurom rachunkowym, ale także ich klientom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniliśmy funkcjonalność, dzięki której w znacznym stopniu zautomatyzują a co za tym idzie przyspieszą obsługę swoich kontrahentów. W dzisiejszym artykule przedstawię główne korzyści jakie daje system. 

Płynny przepływ dokumentów

Klient korzystający z udostępnionego przez biuro programu sprzedażowego poza możliwością wystawiania faktur może także prowadzić kasę oraz gromadzić swoje koszty. Poprzez spięcie jego konta z obsługującym go biurem – księgowe bez problemu są w stanie wyeksportować wszystkie dokumenty. Korzystając z tej funkcji mamy pewność, że obsługa kontrahentów będzie znacznie płynniejsza oraz szybsza.

Masowa wysyłka wiadomości w module do faktur

W przypadku gdy zostaną wprowadzone zmiany w przepisach księgowych lub kadrowych biuro rachunkowe ma możliwość hurtowej wysyłki informacji do klientów. Każdy z nich otrzyma wysłaną wiadomość w swoim programie do faktur. Co więcej dzieląc sobie swoich kontrahentów według kategorii biuro może kierować tego typu komunikaty do wybranej grupy docelowej. W znacznym stopniu ułatwi to komunikację, a klienci będą na bieżąco w przepisach i nie zarzucą Ci, że coś im umknęło.

Przekazywanie indywidualnych informacji 

Biuro poprzez połączenie z klientem ma możliwość wysyłki indywidualnych i bardziej spersonalizowanych wiadomości. Program udostępnia wysyłkę zarówno zwykłych powiadomień, które mogą zawierać linki do stron z aktualnymi zmianami, ale również zadań do wykonania. Wspomniane zadania obejmują głównie informacje dotyczące płatność m.in. ZUS i US z terminem ich realizacji.

Już dziś zacznij korzystać z tej i wielu innych funkcjonalności jakie daje system Firmotron. Moduł do faktur ułatwi szybkie i bezpieczne przesyłanie danych i dokumentów między biurem a klientem.