Moduł do faktur dla Klientów Biur Rachunkowych

Udostępniony moduł do faktur to rozwiązanie, które nie tylko usprawni pracę biurom rachunkowym, ale także ich klientom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów udostępniliśmy funkcjonalność, dzięki której w znacznym stopniu zautomatyzują a co za tym idzie przyspieszą obsługę swoich kontrahentów. W dzisiejszym artykule przedstawię główne korzyści jakie daje system. 

Płynny przepływ dokumentów

Klient korzystający z udostępnionego przez biuro programu sprzedażowego poza możliwością wystawiania faktur może także prowadzić kasę oraz gromadzić swoje koszty. Poprzez spięcie jego konta z obsługującym go biurem – księgowe bez problemu są w stanie wyeksportować wszystkie dokumenty. Korzystając z tej funkcji mamy pewność, że obsługa kontrahentów będzie znacznie płynniejsza oraz szybsza.

Masowa wysyłka wiadomości w module do faktur

W przypadku gdy zostaną wprowadzone zmiany w przepisach księgowych lub kadrowych biuro rachunkowe ma możliwość hurtowej wysyłki informacji do klientów. Każdy z nich otrzyma wysłaną wiadomość w swoim programie do faktur. Co więcej dzieląc sobie swoich kontrahentów według kategorii biuro może kierować tego typu komunikaty do wybranej grupy docelowej. W znacznym stopniu ułatwi to komunikację, a klienci będą na bieżąco w przepisach i nie zarzucą Ci, że coś im umknęło.

Przekazywanie indywidualnych informacji 

Biuro poprzez połączenie z klientem ma możliwość wysyłki indywidualnych i bardziej spersonalizowanych wiadomości. Program udostępnia wysyłkę zarówno zwykłych powiadomień, które mogą zawierać linki do stron z aktualnymi zmianami, ale również zadań do wykonania. Wspomniane zadania obejmują głównie informacje dotyczące płatność m.in. ZUS i US z terminem ich realizacji.

Już dziś zacznij korzystać z tej i wielu innych funkcjonalności jakie daje system Firmotron. Moduł do faktur ułatwi szybkie i bezpieczne przesyłanie danych i dokumentów między biurem a klientem.