Jak sprawnie zarządzać przepływem towarów w firmie?

Magazyn365 to system informatyczny wspierający zarządzanie i nadzorowanie składowania oraz ruchu towarów w magazynie. Korzystanie z niego ułatwi Ci m.in kontrolę nad stanami magazynowymi czy też terminami przydatności produktów. Możliwość wgrania mapy magazynu pomoże Ci w sprawnym zlokalizowaniu towaru. Te i inne funkcje dostępne są w naszym systemie. W poniższym artykule znajdziesz szczegółowy opis najistotniejszych cech modułu Magazyn365.

Integracja z modułem fakturowym

Po wybraniu źródłowej faktury kosztowej, która została wcześniej zaczytana w module Faktura365, w magazynie wystawiamy PZ tej faktury w zautomatyzowany sposób. Program porównuje stany magazynowe z produktami importowanymi z faktury. W przypadku gdy dane są zgodne należy jedynie wprowadzić partię lub numer seryjny oraz lokalizację. Korzystanie z tej funkcji w znacznym stopniu wyeliminuje błędy i co istotne przyspieszy pracę.

Skaner kodów bez konieczności zakupu czytnika

Korzystając z programu Magazyn365 masz dostęp do aplikacji mobilnej mFirmotron. To właśnie dzięki niej możesz odczytywać zarówno kody kreskowe jak i QR z towarów. Są one automatycznie zaczytywane do dokumentów magazynowych m.in WZ i PZ. Korzystając z tej funkcjonalności czytnik kodów masz zawsze na wyciągnięcie ręki.

Nielimitowana liczba magazynów w programie Magazyn365

Program Magazyn365 doskonale sprawdza się zarówno w przypadku małych jak i dużych firm – posiadających więcej niż jeden magazyn. Korzystając z programu nie musisz wykupywać dodatkowych licencji na dostęp do kolejnych magazynów. U nas nie ma limitów! 🙂 Przy korzystaniu z większej ilości magazynów przepływ towarów pomiędzy nimi odbywa się w sposób płynny poprzez dokument MM. Wystawiany jest on z poziomu magazynu wydającego towar, następnie automatycznie trafia do drugiego magazynu. Co ważne, towar dopiero jest przyjęty na stan po zatwierdzeniu MM przez magazyniera.

To tylko część możliwości jakie daje nam program Magazyn365. Jeśli chcesz poznać pozostałe funkcje przejdź do szczegółowego opisu modułu.