III Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już za nami!

Kongres to możliwość pokazania siebie i swoich produktów większemu gronu odbiorców. W ubiegłym tygodniu braliśmy udział w III MKBR, który odbył się w Kielcach. Był to dla nas bardzo intensywny czas. Kongres po części był poświęcony tematom związanym z procesami digitalizacji czy też z nowoczesnymi systemami do zarządzania. W związku z tym, że Firmotron wpisuje się w ten zakres – nie mogło nas tam zabraknąć!

Nasza firma co prawda ma doświadczenie, jeśli chodzi o udział w targach, ale do tej pory prezentowaliśmy kompleksowo cały system i wszystkie jego możliwości.

Tym razem było jednak nieco inaczej, ponieważ trafiliśmy do konkretnej grupy z konkretnym produktem. Wiedzieliśmy, że połączenie modułu Umowy365 z Faktura365 w przypadku tego kongresu to strzał w dziesiątkę! Uświadomiliśmy wszystkich zainteresowanych jakie korzyści mogą uzyskać poprzez korzystanie z Firmotronu – kluczowe związane były z:

-> czasem jaki zaoszczędzą korzystając z modułów oraz

-> możliwością zwiększenia obrotów w firmie.  

Zapytacie, czy zainteresowanie podczas kongresu było duże? Niekończące się kolejki do naszego stoiska są na to najlepszym dowodem! Więcej na temat Kongresu przeczytasz na III MKBR.

Moduł Umowy365 na Kongresie

Moduł Umowy365 w znacznym stopniu ułatwi, a przede wszystkim zautomatyzuje comiesięczny proces związany z czasochłonnym wystawianiem faktur sprzedażowych.

Program działa niezależnie od tego w jaki sposób masz zdefiniowane warunki umów z klientami (stały ryczałt, opłaty naliczone na podstawie ilości nadwyżkowych dokumentów – różne warianty, kwoty liczone na podstawie obsłużonych umowy o prace bądź cywilnoprawnych i wiele innych).

Przy pomocy importu danych ilościowych z systemu m.in. Comarch, Insert bądź uprzednio uzupełnionego przez pracowników excela, moduł Umowy365 – wykona automatyczne rozliczenie wszystkich klientów, co więcej automatycznie wystawi i wyśle faktury na wskazane adresy mailowe!

Moduł Faktura365 na Kongresie

Poza niezbędnymi funkcjami, które powinny znajdować się w programie sprzedażowym w naszym systemie masz możliwość m.in.:

wystawiania faktur cyklicznych – po zdefiniowaniu cyklu, program automatycznie wystawi, zatwierdzi i wyśle faktury na wskazane adresy mailowe,

automatycznej windykacji – dzięki czemu zaoszczędzisz czas na przygotowywanie maili ponaglających klientów, którzy nie płacą terminowo,

OCR faktur kosztowych (także poprzez zrobienia zdjęcia faktury z poziomu aplikacji mobilnej).

Ponadto Klient korzystający z programu Faktura365 ma możliwość podłączenia się do biura rachunkowego, które go obsługuje. W zależności od nadanych uprawnień, biuro ma możliwość exportu danych sprzedażowych, wystawiania faktur w jego imieniu czy też dostępu do faktur kosztowych.

Dzięki temu obie strony zaoszczędzą czas!

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób system może usprawnić Ci pracę? Umów się na bezpłatną 30 minutową prezentację lub wejdź na stronę www.firmotron.pl i korzystaj z systemu bezpłatnie przez 30 dni!