Jeśli działasz w branży beauty – Gabinet365 pomoże Ci w prosty sposób zapanować nad rezerwacjami. Korzystając z modułu możesz wyeliminować kalendarz papierowy czy notatnik z zapisami. Niezależnie od tego czy prowadzisz salon fryzjerski czy kosmetyczny – Gabinet365 oferuje najważniejsze funkcje, które sprawią, że praca stanie się jeszcze przyjemniejsza. Chcesz wiedzieć jakie? Oto część z nich:

Kalendarz zaplanowanych wizyt w Gabinet365

Estetyczny i łatwy w obsłudze kalendarz da Ci możliwość sprawnego przyjmowania dowolnego typu rezerwacji. W systemie masz także opcję zdefiniowania grafiku dostępności pracowników – masz gwarancję, że wizyty nie nałożą się na siebie i nie będą planowane po godzinach pracy danej osoby.

Aplikacja mobilna dla Ciebie i pracowników

Możesz umawiać Klientów nawet wtedy, gdy jesteś poza salonem. Dzięki dostępnej wersji mobilnej programu masz dostęp do najistotniejszych informacji z poziomu telefonu. Wiedza, której potrzebujesz, żeby sprawnie zarządzać firmą znajduje się na wyciągnięcie ręki.  Aplikacja jest zintegrowana z systemem w chmurze – dane wprowadzone z poziomu telefonu automatycznie się zapisują i aktualizują w programie. 

Automatyczna wysyłka SMS

W programie masz możliwość zdefiniowania automatycznej wysyłki SMS dotyczącej np. potwierdzenia wizyty. To Ty decydujesz w jakim terminie i o jakiej treści będą wysyłane powiadomienia. Jest to świetne rozwiązanie chociażby z tego względu, że masz większą kontrolę nad ewentualnymi odwołanymi lub przełożonymi przez kogoś wizytami. Zastanów się, ile do tej pory miałeś sytuacji, że pracownik miał tzw. „okienko” spowodowane tym, że klient się nie zjawił. Ile na tym straciłeś?  

Karta Klienta w Gabinet365

Tworząc sobie tzw. karty klienta masz dostęp do najistotniejszych informacji na ich temat. Poprzez podgląd do zrealizowanych wizyt oraz tych zaplanowanych możesz w prosty sposób kontrolować historię danej osoby. Wprowadzając do programu daty urodzenia klientów – system odpowiednio wcześniej przypomni Ci o wysłaniu na przykład życzeń z urodzinową promocją. Dzięki temu klienci na pewno poczują się zaopiekowani oraz staną się jeszcze bardziej lojalni w stosunku do Twojej firmy.

Te i wiele innych ciekawych funkcjonalności oferuje nasze rozwiązanie. Decydując się na moduł Gabinet365 podniesiesz prestiż swojej firmy a co za tym idzie – zwiększysz konkurencyjność na rynku. Doskonale skoordynujesz pracę wszystkich osób w jednym systemie. Zadbaj z nami o swój salon i Klientów.

UWAGA: dostępna jest wersja mobilna programu Gabinet365. Znajdziesz ją we wszystkich platformach mobilnych pod nazwą mGabinet.