Aplikacja mobilna dla branży Beauty! To rozwiązanie dla Ciebie.

Fizjoterapia, masaż, SPA, salon fryzjerski czy salon kosmetyczny – czy wpisujesz się w którąś z tych działalności? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Już dziś zacznij korzystać z naszej aplikacji do planowania wizyt. Rozwiązanie mGabinet jest przyjazne dla użytkownika i bardzo intuicyjne. Poznaj korzyści jakie oferuje aplikacja mobilna:

Aplikacja z kalendarzem

Korzystając z aplikacji mobilnej systemu Gabinet365 wiesz, kiedy i który pracownik ma dostępny termin w swoim grafiku. Przypisując mu wizytę automatycznie system blokuje określony czas, który musi poświęcić na realizację danej usługi. W przypadku gdy dany pracownik jest nieobecny aplikacja pilnuje by w tym czasie nie planować mu pracy. Z poziomu kalendarza możesz dodawać, zmieniać oraz odwoływać rezerwacje przez smartfona, bez potrzeby logowania na stronie www.

Historia wizyt

Wirtualny kalendarz daje możliwość tworzenia nieograniczonych notatek o klientach i usługach, które dla nich realizujesz. Masz zawsze pod ręką informacje na temat klienta, który właśnie Cię odwiedził! W ten sposób zaskoczysz go znajomością jego potrzeb, jednocześnie budując pozytywną relację z nim. Co istotne poza możliwością dodawania notatek przy każdym kliencie masz podgląd do jego zrealizowanych wizyt.

Bezpieczna aplikacja

Możesz spać spokojnie, dane Twoich klientów które są dostępne z poziomu aplikacji mobilnej są w pełni zabezpieczone i szyfrowane. Co więcej jako administrator to Ty definiujesz do czego pracownicy mają w niej dostęp np. tylko do swojego kalendarza. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego zadbaliśmy o łatwość obsługi aplikacji.

Z aplikacją mobilną mGabinet będziesz mógł zarządzać swoją firmą z dowolnego miejsca i o każdej porze. Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, by codzienna praca w gabinecie przebiegała sprawnie. Dzięki intuicyjnej obsłudze aplikacji z terminarzem oraz rozbudowanym funkcjom programu Gabinet365 dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej z całą pewnością będziesz zadowolony. Już teraz zacznij skuteczniej planować działalność swojego gabinetu.

UWAGA: jest to wersja mobilna programu Gabinet365. Znajdziesz ją we wszystkich platformach mobilnych pod nazwą mGabinet.