Aplikacja mGabinet. To rozwiązanie dla Twojej firmy, a inni niech sobie radzą.

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja praca była jeszcze efektywna, zastanów się nad wdrożeniem nowego oprogramowania. Bez wątpienia aplikacja mGabinet sprawi, że w prosty sposób będziesz mogła zarządzać swoim biznesem. Tworząc nasze rozwiązania kierujemy się zasadą „Bądź zawsze o krok przed konkurencją” dlatego też pozwól sobie na odrobinę luksusu z nami 🙂 W dzisiejszym artykule zdradzę Ci dosłownie w trzech krokach jak wybrać odpowiednie narzędzie, które usprawni codzienną pracę. Gotowa? No to zaczynamy…

Krok pierwszy

Zrezygnuj z papierowych kalendarzy. Myślisz, że to niemożliwe? Że jest on nieodłączną częścią Twojego życia? Zdaje sobie sprawę z tego, że zawsze pojawia się strach przed zmianami. Uwierz, że z czasem przekonasz się, że taka forma zapisów przechodzi do lamusa, a korzystanie z rozwiązań IT sprawi, że Twoja praca będzie bardziej efektywna.

Krok drugi – Gabinet365

Zarejestruj się w systemie Firmotron.pl i już dziś zacznij korzystać z modułu Gabinet365. Jest to program który został przygotowany zgodnie z potrzebami osób takich jak Ty, które od lat działają w branży Beauty. W związku z tym masz Ci gwarancję, że znajdziesz w nim to czego oczekujesz. Na wyciągnięcie ręki masz dostęp do Twoich klientów i całej historii ich wizyt, kalendarz z podglądem zajętości pracowników czy dostępnych stanowisk.

Krok trzeci – mGabinet

Pobierając bezpłatną aplikację mobilną mGabinet, która jest połączona z modułem Gabinet365 sprawnie zastąpisz papierowy kalendarz. Zarówno z poziomu programu jak i aplikacji mobilnej oczywiście masz możliwość planowania wizyt sobie jak i Twoim pracownikom. Dzięki niej w prosty sposób sprawdzisz który pracownik i w jakim terminie jest dostępny. Korzystanie z mGabinet sprawi, że Twoja firma będzie bardziej nowoczesna, a Klienci na pewno to zauważą i docenią.

Czy jesteś gotowa by przejść na wyższy poziom obsługi? Pomagamy osobom właśnie takim jak Ty. Już teraz skontaktuj się z nami lub rozpocznij bezpłatny 30-dniowy okres testowy. Przekonaj się, że korzystanie z aplikacji mGabinet sprawi, że Twoja praca stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

UWAGA: dostępna jest wersja mobilna programu Gabinet365. Znajdziesz ją we wszystkich platformach mobilnych pod nazwą mGabinet.